Поиск

Kazka Coin: Гурт Kazka представив власну блокчейн-валюту

Kazka Coin: Гурт Kazka представив власну блокчейн-валюту

Передові технології

Текст: Buro 24/7

Один із перших музичних гуртів у світі

Засновник компанії Mamamusic та продюсер гурту Kazka Юрій Нікітін анонсував вихід Kazka Coin — власної віртуальної валюти проєкту Kazka Svit. Це один із перших випадків у світовій історії, коли приватні гроші презентує саме музичний проєкт.

За словами учасників гурту, такий підхід є виходом за межі класичної шоу-бізнесової моделі, коли шанувальники можуть не лише витрачати гроші, а й заробляти їх завдяки улюбленому артисту, отримуючи ще більше задоволення.

"Відтепер, взаємодіючи з будь-яким із продуктів Kazka Svit, наші шанувальники зароблятимуть на цьому: кожен зможе отримувати монети на свій персональний рахунок і купувати саме те, що захоче", — коментує Юрій Нікітін.

Перші Kazka Coins з’являться у доступі 1 березня 2022 року, в день 5-річчя гурту. Вже зараз можна зареєструватися на Kazka Svit, аби отримати свої перші 100 монет у подарунок та згодом витратити їх на придбання будь-яких продуктів на сайті.

Перша сотня зареєстрованих користувачів отримає один з ексклюзивних подарунків Kazka Svit — запрошення на закриту вечірку Kazka Birthday Party, лімітований вініл знакового альбому Karma, офіційний мерч, книжку "Kazka: Чарголос" або першi колекційнi NFT проєкту Kazka Svit.

Нагадаємо, Kazka стали одними з перших музикантів у світі, що випустили свій сингл у форматі NFT: дебютний NFT-трек "М‘ята" буквально за кілька днів був оцінений у понад $ 90 тисяч.

Читайте також:

Roxolana і Kazka карають за зраду ексбойфрендів одна одної у кліпі "Не своя".

Експерименти й музична експансія: Гурт Kazka випустив новий альбом та анонсує тур Україною і США.