Поиск

У Львові розпочався Leopolis Jazz Fest — 2021. Серед хедлайнерів — Seal, Кріс Ботті та Камасі Вашингтон

У Львові розпочався Leopolis Jazz Fest — 2021. Серед хедлайнерів — Seal, Кріс Ботті та Камасі Вашингтон

З 24 по 28 червня 2021 року

Текст: Buro 24/7

На фестивалі виступлять музиканти з різних країн світу

З 24 по 28 червня 2021 року у Львові проходить ювілейний 10-й міжнародний джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest. Протягом 5 днів на сценах фестивалю виступить близько 200 музикантів із 18 країн світу.

У Львові розпочався Leopolis Jazz Fest — 2021. Серед хедлайнерів — Seal, Кріс Ботті та Камасі Вашингтон (фото 1)

Фестиваль стане першою великою концертною подією з іноземними зірками, яка пройде в Україні з початку пандемії. Оскільки Львівська область офіційно опинилася у "зеленій зоні", організатори події зазначають, що на фестивалі можна буде знаходитися без масок, проте відвідувачам знадобиться пройти експрес-тест.

25 червня на сцені ім. Е. Рознера виступить британський співак Seal володар чотирьох премій "Греммі", відомий своїм хриплим баритоном, м'яким тембром та класичним написанням пісень. Співак досяг успіху в багатьох музичних жанрах, продавши за останні роки понад 30 мільйонів альбомів по всьому світу.

У Львові розпочався Leopolis Jazz Fest — 2021. Серед хедлайнерів — Seal, Кріс Ботті та Камасі Вашингтон (фото 2)
Британський співак Seal виступить у Львові 25 червня 2021

Серед хедлайнерів — американський трубач та композитор Кріс Ботті, який має на своєму рахунку понад чотири мільйони проданих платівок. Протягом останніх трьох десятиліть Ботті записувався та виступав з такими зірками, як Стінг, Барбра Стрейзанд, Тоні Беннетт, Леді Гага, Джоні Мітчелл, Джон Меєр, Андреа Бочеллі, Джошуа Белл, Стівен Тайлер і Френк Сінатра.

Також до Львова завітав Камасі Вашингтон, один із провідних джазових музикантів сучасності. Після виходу культового альбому The Epic музикант став натхненником цілого покоління у сфері прогресивної, імпровізаційної музики, завдяки чому молодь відкриває для себе нову музику. Альбом отримав численні нагороди, включаючи American Music Prize та альбом року Gilles Peterson Worldwide.

У Львові розпочався Leopolis Jazz Fest — 2021. Серед хедлайнерів — Seal, Кріс Ботті та Камасі Вашингтон (фото 3)
Камасі Вашингтон

Відбудеться концерт 15 віртуозних музикантів із Jazz at Lincoln Center Orchestra на чолі з Вінтоном Марсалісом одним із найвідоміших представників музичної династії Марсалісів, американським трубачем і композитором, який дебютував як лідер в 1982 році і став першим джазовим музикантом, який отримав престижну Пулітцерівську премію в галузі музики — за ораторію Blood on the Fields. Його музична творчість налічує понад 60 джазових і класичних записів, які принесли артисту дев'ять премій "Греммі".

У рамках фестивалю Камасі Вашингтон і Jazz at Lincoln Center Orchestra разом із Вінтоном Марсалісом проведуть безкоштовні майстер-класи.

Leopolis Jazz Fest проходить із 24 по 28 червня 2021 року у Львові. Дізнайтеся більше про локації та події фестивалю тут.


Дивіться також:

Що потрібно знати про німецького діджея та продюсера Recondite перед його виступом у Києві.

Співачка Roxolana випустила дебютний сингл на вірш Ліни Костенко.