Поиск

Що потрібно знати про німецького діджея та продюсера Recondite перед його виступом у Києві

Що потрібно знати про німецького діджея та продюсера Recondite перед його виступом у Києві

У "Куренях"

Текст: Buro 24/7

Автор саундтреку до серіалу "Молодий Папа"

У суботу, 26 червня, у "Куренях" відбудеться виступ Лоренца Брюннера, більше відомого як Recondite,  німецького музиканта, техно-продюсера, звукорежисера, власника лейблу та переможця DJAwards  Electronic Music Awards  Ibiza 2014.

Що потрібно знати про німецького діджея та продюсера Recondite перед його виступом у Києві (фото 1)

Трек під назвою Levo із його альбому Iffy став саундтреком до серіалу "Молодий Папа" італійського режисера Паоло Соррентіно.

Уже багато років головним джерелом натхнення для Брюннера є природа. Це можна зрозуміти з назв його треків  placid, stems, clouded, floe, abscondence. У своїй творчості він наче заглядає в глибинку, де бачить гірські вершини, оточені ялинами, вали туману, мовчазних людей і передає відчуття дому. У своїх міксах Recondite використовує синтезатор, живий запис зовнішніх звуків, а також Ableton, який поєднує аналогові звуки і синтез частотної модуляції.

Що потрібно знати про німецького діджея та продюсера Recondite перед його виступом у Києві (фото 2)

Свої перші роботи Лоренц створив у маленькій домашній студії у Нижній Баварії, але згодом покинув дім і переїхав до Берліну. Саме там за кілька років він заснував власний лейбл Plangent Records і видав на ньому свої треки під псевдонімом Recondite.

Перший EP із чотирма доріжками (PLAN 001) отримав позитивні відгуки від німецьких видань і критиків, а також привернув увагу закордонних букерів. Тоді ж, у 2011 році, відбувся його дебютний виступ у відомому берлінському клубі Berghain.

Знаковим у творчості Recondite став другий альбом Hinterland, випущений у 2013 році на американському лейблі Ghostly International. Саме після цього релізу Recondite став бажаним гостем на сценах Європи, Америки, Азії та Австралії. Наразі Лоренц є співорганізатором таких світових подій, як Melt!, Amsterdam Dance Event та Time Warp.

"Курені"
Паркова дорога, 4
26 червня, з 16:00 до 01:00
Квитки та детальна інформація за посиланням: https://kureni.com

Читайте також: Группа Muse выпустила альбом с ремиксами на композиции Origin of Symmetry.

 

Больше