Поиск

Джулія Фокс надто неймовірна, щоб страждати через розрив із Каньє

Джулія Фокс надто неймовірна, щоб страждати через розрив із Каньє

"Мені що, 12 років?"

Текст: Buro 24/7

Фото: Getty Images

Акторка відкрила шоу LaQuan Smith на Тижні моди в Нью-Йорку

“Боже мій, ви думаєте, що мені 12 років?!” — написала Джулія Фокс в інстаграм-історії, аби розвіяти будь-які чутки про те, що вона засмучена розривом із Каньє Вестом. “ЗМІ хотіли б створити образ сумної самотньої жінки, яка сама плаче в літаку, але це НЕПРАВДА”, — продовжила акторка, додавши, що не плакала приблизно з 1997 року.

Джулія Фокс надто неймовірна, щоб страждати через розрив із Каньє (фото 1)

З Каньє чи без, Джулія продовжить домінувати в наших новинних стрічках. Одразу після розриву вийшла її зйомка з Юргеном Теллером для The Cut, а сама Джулія стала моделлю на Тижні моди в Нью-Йорку. Вона відкрила показ LaQuan Smith у сукні з відвертими вирізами. “Гості були у захваті”, — пише Vogue. Якщо раніше Джулія брала участь у Тижнях моди в першому ряду, то тепер на неї чекає контракт із модельною агенцією та співпраця з модними будинками.

Сама акторка впевнена, що жоден історичний бренд не хоче з нею працювати через її минуле в секс-індустрії. “Після такого фільму, як “Неограновані коштовності”, мене, напевно, мав чекати контракт з якимось брендом на кшталт Chanel. Але ми знаємо, що цього не сталося. І я впевнена: це тому, що в мене не найчистіша репутація. Що ж, я справжнє бісове стерво, але саме такою мене хочуть бачити люди”, — сказала вона в інтерв'ю Office Magazine.

Дивіться також:

Чому історія Каньє і Джулії Фокс — про маркетинг, а не про кохання.

Что нужно знать о нью-йоркском бренде LaQuan Smith.

Джулия Фокс — об опыте работы доминатрикс, бедности и критике ее большой попы.