Поиск

Художниця Ханна Зарума створила віжуали для бренду Frolov

Художниця Ханна Зарума створила віжуали для бренду Frolov

Діджитал-арт

Текст: Buro 24/7

Естетика 90-х та сучасні технології

Український бренд Frolov представив колаборацію з художницею Ханною Зарумою. Ханна займається діджитал-артом, який миттєво стає віральним в інстаграмі. Серед її відомих робіт — фільтр-маска з телефонів 2000-х, взуття та сумки з клавіатури Microsoft, провокаційні відео на різних поверхнях міста.

Художниця досліджує естетику ностальгії 1990-х, живе та працює у Львові. Про неї вже писали американський Vogue, i-D та Dazed.

Художниця Ханна Зарума створила віжуали для бренду Frolov (фото 1)

Колаборація відбулася під час жорстких карантинних обмежень. Ханна обрала речі, які їй було б цікаво дослідити, та створила з ними серію віжуалів на актуальні теми: стріт-арт, реклама в публічному просторі, об'єктивація жіночого тіла в ній, нарцисизм та протести.

У проєкті з'являються речі з колекції Azucra: бра з китицями із кришталю, трикотажні топи, рукавички з вишивкою, маски, оксамитові костюми, сукні з вирізами.

Frolov вже працювали з художницею: Ханна відкривала показ весна/літо — 2021, який відбувся на Ukrainian Fashion Week на початку вересня. Раніше Ханна працювала моделлю в Україні та Китаї.

Інтерв'ю BURO з Ханною можна прочитати тут.

Смотрите также: 

Сумуєте за подорожами? Колекція Ivan Frolov перенесе вас у Латинську Америку.

Об украинской художнице Анне Заруме написал американский Vogue. Мы с ней поговорили.