Поиск

Колекція Emilia Wickstead — ода любові до Мілану (і стилю його мешканців)

Колекція Emilia Wickstead — ода любові до Мілану (і стилю його мешканців)

Осінь/зима — 2022

Текст: Buro 24/7

Улюблений бренд Кейт Міддлтон презентував колекцію на Тижні моди в Лондоні

Стиль Емілії Вікстед сформували шкільні роки, проведені у Мілані. 14-річна британка була захоплена італійками, з їхньою невимовною жіночністю та увагою до деталей, яку нечасто зустрінеш у Лондоні. “Я пам’ятаю, як мене це все захопило, — згадує Вікстед, яка провела там свої підліткові роки. — Той час мого життя… я постійно його згадую, бо він дуже сильно вплинув на мене”.

Так само вплинули й роботи режисера Мікеланджело Антоніоні. В якості натхнення Емілія цитує фільми 1960-х “Пригода” (L'avventura) та “Ніч” (La Notte). Головні ролі в них виконала Моніка Вітті: “Буйна, фантастична, казкова жінка, яка просто зачаровує в цих неймовірних вбраннях”.

З моди 1960-х дизайнерка запозичила прямі силуети й геометричні вирізи у формі серця. Сукня, що за формою нагадує фартух, повторює образ медсестри в одному з фільмів.

Тейлоринг, любов до якого притаманна і британцям, і італійцям, також з’являється в колекції. Маскулінні силуети пом’якшені — у прямому й переносному сенсі — тканиною з мохеру у рожевих тонах. Коричневий відтінок шоколаду та сірий графіт асоціюються в Емілії з Міланом.

“Я завжди вважала, що простоти найскладніше досягти — й такі речі важко правильно носити”, — каже дизайнерка про свою мінімалістичну колекцію. Вона спростила цю задачу.

Нагадаємо, бренд Emilia Wickstead представлений в Asthik, онлайн та за адресою: Київ, бул. Лесі Українки, 7а.

Дивіться також:

Raf Simons пропонують ховатися від жахів сучасного світу в капелюхах епохи Відродження.

Simone Rocha створили колекцію за мотивами ірландської хорор-легенди.

Американський мінімалізм (і не тільки): Три шоу, які ви могли пропустити на Тижні моди в Нью-Йорку.

Marc Jacobs повертають у моду гранж.