Поиск

Вийшов трейлер драми \"Відблиск\" Валентина Васяновича, прем’єра якої відбудеться у Венеції

Вийшов трейлер драми "Відблиск" Валентина Васяновича, прем’єра якої відбудеться у Венеції

Дивимося!

Текст: Buro 24/7

Український фільм бере участь в основному конкурсі 78-го Венеційського кінофестивалю

Вийшов перший міжнародний трейлер фільму Валентина Васяновича "Відблиск" (Reflection), прем'єра якого відбудеться 7 вересня на 78-му Венеційському міжнародному кінофестивалі. Про це повідомляє Screen Daily.

Українська стрічка увійшла до основної конкурсної програми кінофестивалю, де змагатиметься за головну нагороду, "Золотого лева", з фільмами "Паралельні матері" Педро Альмодовара, "Рука Бога" Паоло Соррентіно, "Холодний розрахунок" Пола Шредера та іншими.

Вийшов трейлер драми "Відблиск" Валентина Васяновича, прем’єра якої відбудеться у Венеції (фото 1)
Кадр із фільму "Відблиск" Валентина Васяновича

За словами режисера Валентина Васяновича, його нова робота присвячена подіям на Донбасі, зокрема тим, що відбулися в донецькому центрі "Ізоляція". До війни це був сучасний артпростір на колишньому заводі ізоляційних матеріалів, який нині перетворено на сумнозвісну в'язницю та катівню. "Якось органічно історія "Ізоляції" вплелася в історію травматичного досвіду і намагання зрозуміти, що таке смерть. І ці дві теми перетворилися на історію, котру я потім зафільмував",  сказав Валентин Васянович.

Вийшов трейлер драми "Відблиск" Валентина Васяновича, прем’єра якої відбудеться у Венеції (фото 2)
Кадр із фільму "Відблиск" Валентина Васяновича

Головний герой фільму  лікар-доброволець, який після повернення з полону намагається пристосуватися до мирного життя. Він спілкується з колишньою дружиною і своєю 12-річною донькою, яка також травмована через смерть близької людини на війні.

У фільмі "Відблиск" зіграли Роман Луцький, Ніка Мислицька, Андрій Римарук та Ігор Шульга. Під час створення фільму одним із консультантів був письменник і журналіст Станіслав Асєєв, який провів у "Ізоляції" майже два роки.

На Венеційському кінофестивалі, який проходить з 1 по 11 вересня 2021, покажуть ще дві українські стрічки "Носоріг" Олега Сенцова та "Цензорку" Петера Керекеша.

 

Дивіться також: Усе для кіноманів: Найцікавіші фільми та серіали, які варто подивитися у вересні.