Поиск

Фільм \"Паралельні матері\" Педро Альмодовара відкриє Венеціанський кінофестиваль — 2021

Фільм "Паралельні матері" Педро Альмодовара відкриє Венеціанський кінофестиваль — 2021

Фестиваль пройде з 1 по 11 вересня 2021 року

Текст: Buro 24/7

У фільмі зіграли музи режисера — Пенелопа Крус і Россі де Пальма

Новий фільм іспанського режисера Педро Альмодовара "Паралельні матері" (Madres Paralelas) відкриє Венеціанський міжнародний кінофестиваль, який пройде з 1 по 11 вересня 2021 року. Про це повідомляє Variety.

У головних ролях зіграли музи режисера  Пенелопа Крус і Россі де Пальма, а також Мілена Сміт, Ісраель Елехальде, Джульєта Серрано, Айтана Санчес-Хіхон. І для Пенелопи Крус, і для Россі де Пальми "Паралельні матері" стануть восьмою спільною роботою з Педро Альмодоваром.

"Я народився як кінорежисер у 1983 році у Венеції, у секції Mezzogiorno Mezzanotte. Тридцять вісім років по тому мене запросили відкрити фестиваль. Я не можу висловити, яка це радість і честь і як багато це означає для мене. Я дуже вдячний фестивалю за це визнання та сподіваюся йому відповідати",  прокоментував новину Педро Альмодовар,

Раніше режисер зазначав, що стрічка буде присвячена жінкам і неідеальному материнству. "У фільмі Madres Paralelas я повертаюся до всесвіту жінок, материнства, родини. Я говорю про важливість предків і нащадків. Незворотню присутність пам'яті. У моїй фільмографії багато матерів. Ті, що є частиною цієї історії, сильно відрізняються",  розповів Альмодовар.

 

Дивіться також:

Мадрид, Пенелопа Крус, фемінізм: Педро Альмодовар показав відеокліп зі зйомок фільму Madres Paralelas.

Дивіться трейлер фільму "Пам'ять" із Тільдою Свінтон у головній ролі.