Поиск

Вінтаж, стрітвір, соцреалізм: Колекцію Reserved створили зумери

Вінтаж, стрітвір, соцреалізм: Колекцію Reserved створили зумери

Re. Design

Текст: Buro 24/7


Вже у продажі

Бренд Reserved презентує лімітовану колекцію, створену разом із польськими представниками покоління Z. Для створення капсули Re. Design запросили 12 творчих зумерів із Польщі: музикантів, дизайнерів, піарників та інших представників креативної індустрії.

Колекція стала віддзеркаленням захоплень і смаків, що характерні для цього покоління. Безкомпромісні, відкриті й сміливі, зумери не бояться бути собою і змінювати світ.

Вони не обмежують себе єдиним стилем або естетикою. Саме тому ключовою темою колекції стала автентичність. Re. Design поєднує в собі різні естетики: від крафту до вінтажу, від вуличного одягу до коттежкору.

Вінтаж, стрітвір, соцреалізм: Колекцію Reserved створили зумери (фото 1)
Вінтаж, стрітвір, соцреалізм: Колекцію Reserved створили зумери (фото 2)
Вінтаж, стрітвір, соцреалізм: Колекцію Reserved створили зумери (фото 3)
Вінтаж, стрітвір, соцреалізм: Колекцію Reserved створили зумери (фото 4)

Зумери надихаються трендами минулих десятиліть, в яких їм не довелося жити. В колекції присутні ретропринти та в'язані гачком речі — зумери бачили такі в гардеробах своїх бабусь. Джинси й піджак створені в техніці печворк. В'язана жилетка з хвилястим принтом і светр із соняшниками також натхнені естетикою вінтажу.

В колекції домінують розкльошені моделі (бо зумери не носять скіні): спідниці-трапеції, штани кльош або довгі сукні з А-силуетами. Не обійшлося без спортивного одягу, такого як рожевий костюм і в'язаний комплект із короткими легінсами. Незмінну класику втілює тренч.

Колірна палітра поєднує відтінки рожевого та фіолетового з різними тонами жовтого та зеленого. Їх доповнюють класичні тони бежевого, коричневого, сірого і чорного.

Покоління Z не любить сезонність і вважає за краще дивитися у майбутнє. Тому їхній гардероб не ділиться на літо й зиму: вони носять усе, що їм подобається, навіть коли погода диктує свої правила. Тому до колекції ввійшли речі, які можна носити весь рік.

Вінтаж, стрітвір, соцреалізм: Колекцію Reserved створили зумери (фото 5)
Вінтаж, стрітвір, соцреалізм: Колекцію Reserved створили зумери (фото 6)
Вінтаж, стрітвір, соцреалізм: Колекцію Reserved створили зумери (фото 7)
Вінтаж, стрітвір, соцреалізм: Колекцію Reserved створили зумери (фото 8)

Кампанію зняв польський фотограф Бартек Вечорек. На фотографіях з’являється архітектура соціального реалізму, наприклад Палац культури і науки, що залишився у Варшаві від соціалістичного минулого. Новим поколінням будівлі сприймаються без тягаря минулого — для них вони відображають історію країни і тому є цінними.

До виходу колекції у Варшаві відкривають два мурали, створені ілюстраторкою та графічною дизайнеркою Ніною Кулик. Вона намалювала портрети дванадцяти співавторів Re. Design.

Співавтори колекції:

@ninaprzegalinska — проводить свої дні в університеті, працює в інтернет-магазині вінтажу та розвиває соціальні мережі.

@zuzaok — діджей і тату-майстер, веде власну програму на newonce.radio. Любить собак. Її хобі — живопис та приготування їжі.

@zuzakacperczyk — студентка відділення графічного дизайну, навчається в Лондоні. Також захоплюється фотографією та модою, які вона поєднує у своїй художній творчості.

@gabrielabednarz — відточує свою пристрасть до модної ілюстрації та анімації під час навчання в Лондонському коледжі моди. Вона любить спорт, в'язання гачком і малювання.

@olivia_drozdz — студентка відділення моди в Лондонському коледжі моди.

@kujawakacper — студент піару в Лондонському коледжі моди.

@kuuuubs — запускає вебсайт, присвячений вуличній моді з особливим акцентом на взуття. Кросівки є його найбільшою пристрастю.

@interleoo — творець спільноти та креативної агенції hypetalk. Він керує модним брендом Chaos Gone Global, а також підкастом Hypetalk Shuffle про сучасний реп. Організатор найбільшої виставки вуличної моди в Польщі — Hypemarket. До пандемії він також організовував концерти і є одним із засновників фестивалю Clout.

@pawelmisko — фотограф, щодня він їздить на велосипеді, фотографує і грає на гітарі.

@kajtek — студент, графічний дизайнер творчого простору Pokój Dzienny. Моду розглядає як вираження почуттів і емоцій, захоплюється автомобілями і Японією.

@yanekmarek — ентузіаст життя і майбутній тату-художник. Вивчає мистецтво татуювань, катається на скейтборді і велосипеді, любить готувати і виховує двох кошенят.

@miloszkulesza — живе в Лондоні, де закінчив кіношколу. Щодня він практикує калістеніку та бігає. Відмовився від усіх транспортних засобів на користь свого велосипеда. Його цікавить мода і сучасні технології.

Колекція є лише початком масштабної співпраці з зумерами. Re. Design продається на сайті Reserved з 22 квітня 2021 року.

Дивіться також:

В тиктоке помешались на 2000-х. Одеваются как поп-звезды тех времен.

Брюки с принтом — лучшее, что произойдет с вашим гардеробом этой весной.